Aktuality

Věžní hodiny
24.05.2017 - 11:01

Čtyřstranné hodiny na budově Akademie věd v Moskvě tvoří významnou dominantu již od roku 1990. Po dlouhou dobu tyto hodiny nebyly v provozu a po letech se nyní dočkaly zprovoznění a významné modernizace z rukou naší firmy.

Původní hodiny byly řešeny jako autonomní samostavitelné bez vnější synchronizace. Technická prohlídka na místě zhodnotila celkový technický stav hodin a byl vyhotoven komplexní návrh řešení jejich opravy a modernizace.

Pouliční hodiny METRO
04.04.2017 - 09:53

Hlavní náměstí moravské metropole má od letošního března vedle často diskutovaného „brněnského orloje“ také klasické analogové hodiny z naší dílny. Město tak odpovědělo na prosby občanů a na náměstí Svobody teď najdete klasické třístranné hodiny METRO s podsvětleným číselníkem, řízené inteligentním dohledovým systémem METROpolis.

Docházkový systém
16.02.2017 - 08:51

V sobotu 18.2. proběhne aktualizace docházkového systému, která přinese řadu nových funkcí a vylepšení. Aktulizace proběhne zcela automaticky bez potřeby jakéhokoliv zásahu ze strany zákazníka.

Nové funkce:

·         agenda schvalování absencí a úprav záznamů

-          dává zaměstnanci možnost provádět úpravy v docházce a plánovat absence/dovolenou v návaznosti na schválení příslušným vedoucím pracovníkem

Digitální hodiny, čas, teplota
09.01.2017 - 09:21

Aguapark ve Františkových Lázních, který je součástí významného hotelového komplexu je vybaven analogovými a digitálními hodinami zobrazujícími čas, teplotu vody a teplotu vzduchu. Lázenští hosté i návštěvníci z řad široké veřejnosti tak získají na jednom místě informaci nejen o čase, ale také o teplotě jednotlivých bazénů a prostor.

docházkový systém - mobilní aplikace
03.10.2016 - 06:35

Cloudový docházkový systém iTA nově disponuje také mobilní aplikací. Evidovat a spravovat tak můžete také docházku zaměstnanců mimo pracoviště - pracující z domu, na cestách, či v jiném individuálním režimu. Zaměstnanci je tak umožněno zaznačit čas zahájení a ukončení práce na svém mobilním zařízení a sledovat zde pracovní povinnost, odpracovaný čas a další údaje.

 

Mumbai metro project
12.07.2016 - 08:09

Další významný projekt indické infrastruktury vybavený časovými servery mobatime a hodinami z naší dílny.

časový server DTS
28.06.2016 - 08:50

Rozšířili jsme nabídku časových serverů o nové produkty. Naše portfolio tak je schopno splnit jak základní, tak vysoce specifické požadavky zákazníka. Bližší popis nabízených časových serverů v kategorii časové servery http://www.mobatime.cz/katalog/casove-servery

Docházkový terminál otisk prstu
27.05.2016 - 09:19

Jako správný docházkový systém v cloudu je iTA stále živá. Neustále rozšiřujeme systém o další funkce na základě požadavků zákazníků. Tentokrát získala nový konfigurovatelný uživatelský panel v systému a možnost identifikace pomocí otisku prstu a otevírání dveří pomocí terminálu. Rozšířili jsme možnosti reportů pro školská zařízení na základě požadavků výkaznictví za účelem čerpání dotací.
V průběhu letošního léta předpokládáme dokončení vývoje mobilní aplikace.

Samostatná produktová prezentace www.firemnidochazka.cz

Metro Kochi
27.05.2016 - 08:59

V tomto roce jsme zdárně dokončili dodávku digitálních hodin na rozsáhlý projekt výstavby nového indického expressu s názvem Kochi metro. Tato městská rychlodráha využívající zabezpečovací a řídící systém CBTC bude schopna přepravit 15 tisíc cestujících za hodinu v jednom směru. 25,6 km dlouhá linka s 23 stanicemi bude po celé své délce vedena na vyvýšených konstrukcích. Projekt v celkové předpokládané hodnotě 760 milionů amerických dolarů by měl být dokončen v červnu letošního roku.

Brno, Hlavní nádraží, detail
01.02.2016 - 09:11

Čtvercové analogové hodiny na budově Hlavního nádraží v Brně

dvoje jednostranné hodiny METRO.242 sestavené do tvaru "L" 

Společnost ELEKON, s.r.o. se specializuje na výrobu průmyslových hodin. Pod obchodní značkou Mobatime dodáváme časoměrná zařízení pro standardní i vysoce profesionální aplikace. Systémy jednotného času, věžní a fasádní hodiny, městské a pouliční hodiny, docházkové a kontrolní hodiny, elektrické pohony kostelních zvonů, LED informační panely.

Obchodní podmínky