Aktuality

Stopky DC ovládané tlačítkem BRB
11.09.2017 - 08:21

Stopky ovládané jedním velkým tlačítkem jsou vhodné zejména pro použití v průmyslu, školách, laboratořích a speciálních provozech.
Všechny funkce stopek, inicializace stopek, start, stop, reset, se nastavují postupným stiskem stabilního robustního tlačítka BRB 10,
které lze ovládat i v pracovních rukavicích nebo chodidlem.

Pro zobrazení stopek lze využít hodiny řady DC, výška číslice 57, 75, 100 nebo 180 mm, barva displeje červená, pravá zelená, modrá, žlutá, bílá, nebo zelená, čtyřmístné nebo šestimístné. Možnost úpravy SW na zakázku.

schvalování docházky
24.08.2017 - 12:00

V neděli 27. 8. 2017 proběhne aktualizace docházkového systému iTA, která přinese řadu nových funkcí a vylepšení. Aktulizace proběhne zcela automaticky bez potřeby jakéhokoliv zásahu ze strany zákazníka.

Nové funkce:

·         schvalování docházky s možností odeslání události emailem

-          zaměstnancům umožňuje plánovat si dovolenou, zaměstnavateli ji potvrdit nebo zamítnout a automaticky odeslat informační email o rozhodnutí

Exteriérové hodiny METRO
09.08.2017 - 13:20

Červen 2017

Celkem osmery nové sloupové hodiny zhotovili a nainstalovali naši pracovníci do ulic Brna. Nové hodiny nahradily ty staré dosluhující, které od 90. let minulého století provozovala jiná soukromá společnost.

Digitální hodiny DE.180.4.A.D.X.SI
09.08.2017 - 13:09

Dům umění města Brna pořádá každoročně na veřejných prostranství přehlídku Brno Art Open. Na letošním ročníku autorských inscenací je také projekt holandského umělce Helmuta Smitse v rámci BAO 217. Pro projekt jsme vyrobili a zapůjčili digitální hodiny se žlutým displejem s výškou číslic 180 mm.

Věžní hodiny
24.05.2017 - 11:01

Čtyřstranné hodiny na budově Akademie věd v Moskvě tvoří významnou dominantu již od roku 1990. Po dlouhou dobu tyto hodiny nebyly v provozu a po letech se nyní dočkaly zprovoznění a významné modernizace z rukou naší firmy.

Původní hodiny byly řešeny jako autonomní samostavitelné bez vnější synchronizace. Technická prohlídka na místě zhodnotila celkový technický stav hodin a byl vyhotoven komplexní návrh řešení jejich opravy a modernizace.

Pouliční hodiny METRO
04.04.2017 - 09:53

Hlavní náměstí moravské metropole má od letošního března vedle často diskutovaného „brněnského orloje“ také klasické analogové hodiny z naší dílny. Město tak odpovědělo na prosby občanů a na náměstí Svobody teď najdete klasické třístranné hodiny METRO s podsvětleným číselníkem, řízené inteligentním dohledovým systémem METROpolis.

Digitální hodiny, čas, teplota
09.01.2017 - 09:21

Aguapark ve Františkových Lázních, který je součástí významného hotelového komplexu je vybaven analogovými a digitálními hodinami zobrazujícími čas, teplotu vody a teplotu vzduchu. Lázenští hosté i návštěvníci z řad široké veřejnosti tak získají na jednom místě informaci nejen o čase, ale také o teplotě jednotlivých bazénů a prostor.

docházkový systém - mobilní aplikace
03.10.2016 - 06:35

Cloudový docházkový systém iTA nově disponuje také mobilní aplikací. Evidovat a spravovat tak můžete také docházku zaměstnanců mimo pracoviště - pracující z domu, na cestách, či v jiném individuálním režimu. Zaměstnanci je tak umožněno zaznačit čas zahájení a ukončení práce na svém mobilním zařízení a sledovat zde pracovní povinnost, odpracovaný čas a další údaje.

 

Mumbai metro project
12.07.2016 - 08:09

Další významný projekt indické infrastruktury vybavený časovými servery mobatime a hodinami z naší dílny.

časový server DTS
28.06.2016 - 08:50

Rozšířili jsme nabídku časových serverů o nové produkty. Naše portfolio tak je schopno splnit jak základní, tak vysoce specifické požadavky zákazníka. Bližší popis nabízených časových serverů v kategorii časové servery http://www.mobatime.cz/katalog/casove-servery

Společnost ELEKON, s.r.o. se specializuje na výrobu průmyslových hodin. Pod obchodní značkou Mobatime dodáváme časoměrná zařízení pro standardní i vysoce profesionální aplikace. Systémy jednotného času, věžní a fasádní hodiny, městské a pouliční hodiny, docházkové a kontrolní hodiny, elektrické pohony kostelních zvonů, LED informační panely.

Obchodní podmínky