Hodiny na náměstí Svobody v Brně

Hlavní náměstí moravské metropole má od letošního března vedle často diskutovaného „brněnského orloje“ také klasické analogové hodiny z naší dílny. Město tak odpovědělo na prosby občanů a na náměstí Svobody teď najdete klasické třístranné hodiny METRO s podsvětleným číselníkem, řízené inteligentním dohledovým systémem METROpolis.

Principem metropolitní sítě hodin METROpolis je centralizované řízení, dálková synchronizace, diagnostika a automatizované hlášení poruch veřejných hodin. V síti METROpolis je nastalá nebo hrozící závada okamžitě detekována a informace je předána správnímu a servisnímu personálu. Porucha hodin zapojených do sítě METROpolis tak může být odstraněna podstatně rychleji, než v dohledových systémech založených na periodických kontrolách a hlášeních nespokojených občanů.

Brněnský deník o nových hodinách zde

Konfigurace:

- kulaté exteriérové hodiny METRO, třístranné
- průměr číselníku 80 cm
- napájení stálých 230 VAC
- centralizované řízení prostřednictvím sítě METROpolis
- lakovaný hliníkový rám, IP 54
- montáž na sloup
- modifikovaný způsob řízení a detekce ručiček, snímače umístěné za číselníkem
- LED osvětlení pro nízké teploty

Společnost ELEKON, s.r.o. se specializuje na výrobu průmyslových hodin. Pod obchodní značkou Mobatime dodáváme časoměrná zařízení pro standardní i vysoce profesionální aplikace. Systémy jednotného času, věžní a fasádní hodiny, městské a pouliční hodiny, docházkové a kontrolní hodiny, elektrické pohony kostelních zvonů, LED informační panely.

Obchodní podmínky