O nás

Elekon

Naše společnost působí na českém trhu již od roku 1991, kdy navázala na tradiční výrobu věžních hodin ve Vyškově, jež se datuje od konce 19-tého století. Od té doby jsme se stali lídry v oblasti jednotného času a průmyslových hodin. Již dvacet let se zabýváme vývojem, výrobou a prodejem časoměrných zařízení pro standardní i náročné aplikace. Sortiment se rozšířil také na oblast informačních panelů, docházkových systémů a dalších.

Naše produkty splňují nejnáročnější kritéria na kvalitu při zachování příznivé ceny. O našem úspěchu svědčí neustálý růst, jak co do velikosti firmy, tak rozšiřování sortimentu, či vývozu do zahraničí.

Naše společnost je významně zaměřena na spokojenost zákazníka. Součástí našich služeb je tak poskytování maximální technické podpory, dodávky zařízení ve smluvených termínech a rychlý servis. Významnou oblastí je pro nás také výroba časoměrných či zobrazovacích zařízení na míru dle požadavku zákazníka.
Nabízíme svým zákazníkům zázemí profesionální, stabilní firmy. Klademe důraz na moderní vybavení výrobních dílen, kvalitní pracovníky, vzdělávání zaměstnanců a neustálé sledování aktuálních trendů. Vlastní vývojový tým nám pomáhá držet krok nejen s nejnovějšími trendy při vývoji nových zařízení, ale i určovat směr dalšího vývoje na trhu.

Od roku 1995 je ELEKON, s.r.o. členem mezinárodního holdingu MOSER-BAER AG se sídlem ve Švýcarsku. Naše výrobky tak naleznete nejen na území naší republiky, nebo v Evropě, ale na mnoha místech po celém světě.

Certifikáty společnosti:

Společnost ELEKON, s.r.o. se specializuje na výrobu průmyslových hodin. Pod obchodní značkou Mobatime dodáváme časoměrná zařízení pro standardní i vysoce profesionální aplikace. Systémy jednotného času, věžní a fasádní hodiny, městské a pouliční hodiny, docházkové a kontrolní hodiny, elektrické pohony kostelních zvonů, LED informační panely.

Obchodní podmínky